• آدرس: تهران، شهرک غرب ، بلوار مدیریت ، مجتمع تجاری اداری رویال ، واحد 806

درباره شرکت ما

     شرکت گروه صنایع فولاد صبح پارسیان (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکتهای تابعه بانک پارسیان در سال ۱۳۹۴ تأسیس شده است. کارخانجات ساخت لوله های فولادی و پوشش داخلی و خارجی آنها و همچنین کارخانه نورد گرم انواع مقاطع تیرآهن، پروفیل، نبشی و ناودانی مستقر در شعبه مشهد، آمل و تاکستان از جمله واحدهای تولیدی فعال گروه صبح پارسیان است. همکاری موفق در تولید لوله های فولادی طرح­های آبرسانی ملی کشور و اخذ تأییدیه فنی کارفرمایان محترم و همچنین شرکت های مشاور و بازرسی کشور، مؤید توان فنی مطلوب این شرکت است که قطعاً درکنار دسترسی به ماشین آلات مدرن، دانش فنی ارزنده و نیروی انسانی توانمند و خبره از امتیازات غیرقابل انکار شرکت در عرصه رقابت اقتصادی با سایر شرکتهای دنیا محسوب می شود

سخن مدیر عامل

ما با ایجاد سازمانی پویا و استفاده از نیروی انسانی متخصص درون شرکتی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های متخصصین کشور، همچنین استفاده از مشاورین فنی، مفتخر به ارائه خدمت به یکی از بزرگترین و موفق‌ترین مجموعه‌های صنعتی کشور هستیم. ما اعتقاد داریم دستیابی به هر موفقیت باید نقطه آغازین موفقیت‌های بعدی باشد تا سازمان به رشد و بلوغ دست­یابد و تسهیم دانش را لازمه ارتقاء سطح دانش شرکت و همچنین جوامع پیرامونی می‌دانیم؛ لذا به­عنوان شرکتی از خانواده بزرگ فولاد آماده‌ایم تا در کنار ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به شرکت‌های داخل این گروه صنعتی، زمینه‌های همکاری، مشارکت و ارائه خدمت را به سایر شرکت‌ها گسترش دهیم. ما افتخار داریم بگوییم در افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی مشتریان نهایت تلاش خود را به­کار­خواهیم­گرفت. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم­افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ذینفعان می‌گردد.

کارخانجات شرکت

۱

کارخانه مشهد

مشتمل بر۴۴۰۰۰ مترمربع سالن‌های تولید، ۳۰۰۰ مترمربع سالن‌های پشتیبانی، ۱۰۰۰ مترمربع اداری و ستادی و مابقی سایت و بارانداز کارخانه است.
۲

کارخانه آمل

مشتمل بر ۱۰۵۵۰ مترمربع سالن‌های تولید، ۳۰۰۰ متر مربع سالن‌های پشتیبانی،۱۰۰۰مترمربع اداری و ستادی و مابقی سایت کارخانه می¬باشد.

اعضای هیأت مدیره شرکت

محمدمهدی ناسوتی فرد

عضو هیأت مدیره

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

وجیه اله ساعدی

رئیس هیأت مدیره

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

رضا بشارتی زاده

مدیر عامل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دریافت کاتالوگ فولاد صبح پارسیان (شعبه مشهد )
دانلود کاتالوگ